Лікування наркоманії та наркотичної залежності

Наркозалежність — це певного роду рабство, яке затягує все далі і далі, і вихід стає все більш непростим, трудомістким, причому не тільки у фізичному розумінні, а більшою мірою у психологічному. Сьогодні лікування наркоманії є успішним методом, що допомагає назавжди забути про дану проблему. І без залучення перевірених та досвідчених лікарів, психологів та фахівців досягти позитивного ефекту практично неможливо.

Наркозалежність та її руйнівний ефект на людський організм

Зараз існує досить багато різноманітних антинаркотичних програм, але не всі вони змогли продемонструвати реальний ефект. Такі методики довели, що здатні гарантовано відновити пацієнта у найкоротший термін. Православна клініка лікування наркоманії ім. Георгія Побідоносця, наприклад, є сумлінним закладом, де хворий обов’язково реабілітується та знову почне жити повноцінно.

Усім відомо, що наркоманом не можна народитися. Ним лише стають. Причому цей процес займає певний час, оскільки наркотику потрібен період для того, щоб проникнути в організм і стати частиною метаболізму. Сьогодні нелегальним способом продається неймовірна кількість дурманних речовин, які буквально вбивають внутрішні органи. Варто зазначити й те, що залежними стають переважно молоді люди. Зазвичай звикання виникає після кількох доз. Серед посилювальних факторів виділяються такі:

 • відсутність сприятливої обстановки вдома (підлітку не хочеться жити в реальному світі, йому до душі всесвіт, повний райдужних мрій);
 • негативний вплив оточення (дуже часто однолітки сміються зі свого товариша, стверджуючи, що йому «слабко» спробувати наркотик, тим самим провокуючи його);
 • схильність до вживання речовин хімічного характеру (людині завжди хочеться перебувати «під кайфом»);
 • відсутність бажання здійснювати терапію через страх деанонімізації (родина усвідомлює всю плачевність ситуації, але при цьому близькі не здатні надати реальну допомогу).

Відомо і те, що наркозалежні люди починають деградувати. Вони, наприклад, з байдужістю починають ставитися до всіх подій, що оточують їх. Більше того, хворі втрачають контакт із друзями та сім’єю, тепер їхніми приятелями є такі ж наркомани та дилери. А найсумніше полягає у фізичному руйнуванні тіла, що супроводжується сильними болями (як зовнішніми, так і внутрішніми).

У людини в голові знаходиться лише одна думка і пов’язана вона з тим, де швидше знайти чергову дозу. Фактично наркоман готовий вжити всіх заходів, щоб отримати чергову дозу. Нерідко залежні здійснюють пограбування, розбої та інші протизаконні дії, щоб лише знайти гроші на дозу.

Такий стан просто не дає людині думати про лікування наркоманії та швидке одужання. Єдиним її бажанням є прийняття дози та відхід від реальності. Проте зрештою доза уб’є залежного, оскільки організм не може довго витримувати абстиненцію.

Особливості лікування наркоманії у реабілітаційному центрі

Православний центр лікування наркоманії ім. Георгія Побідоносця з кожним роком удосконалюється і стає все кращим. Люди усвідомлюють, що терапевтичні методики, які тут проводяться, мають позитивний ефект і дійсно працюють. Також варто згадати умови, які тут надаються наркозалежним. Мова йде про:

 • якісне харчування;
 • невідступну підтримку з боку лікарів, психологів, реабілітологів тощо;
 • грамотний персонал, який точно знає, як здійснювати лікування пацієнтів.

Щоб остаточно відновитись, наркоману необхідно пройти певні етапи. Усі вони тісно переплетені один з одним, тому кожен наступний доповнює попередній. Ця особливість дозволяє забезпечити високий відсоток ремісій.

Спочатку проводиться детальна діагностика, потім за допомогою медикаментозної методики знімається ламка. Після цього проводиться детоксикація, яка дозволяє в найкоротші терміни очищати організм людини від накопиченої за час вживання наркотиків погані. Останній етап – соціалізація, під час якої людину вчать, як треба взаємодіяти з оточуючими.

Фахівці часто пропонують прокручувати терапію наркозалежності як зворотний фільм. Фактично людина повертається в минуле в такому ж порядку, як і скочувалася вниз. Самі експерти стверджують, що дана схема відрізняється обмеженістю, адже тіло здатне зберігати «пам’ять подій» і йому легко проходити певний шлях, але вже в іншому напрямку.

Персонал цілодобово спостерігає за всіма пацієнтами. При цьому кожному з них гарантується індивідуальний підхід (адже у кожного є свої проблеми, турботи та думки). Ще одним найважливішим моментом є той, що наркоманія лікується конфіденційно та в анонімному режимі.

Срочная помощь при наркомании

Чем раньше начать лечение – тем больше шансов! Хватит тратить драгоценное время! Срочно звоните или оставьте заявку на обратный звонок. Мы свяжемся с Вами и проконсультируем по вопросу лечения наркотической зависимости совершенно бесплатно.

Віра – це ще одна ключова особливість терапії. Пацієнтам часто пропонують відвідувати храми, займатися з настоятелями і навіть вирушати в паломництво. Завдяки вірі людина знаходить гармонію та душевну рівновагу. Два рази на тиждень на курсах пацієнти сповідуються настоятелям, причащаються, а також знаходять відповіді на серйозні для них питання.

Що стосується паломництва по сакральних місцях і монастирях, то воно теж значною мірою допомагає знаходити спокій і гармонію. Співробітники хама розуміють, що люди, які вживають наркотичні речовини, навряд чи зможуть набути внутрішнього спокою.

Ще однією ключовою частиною лікувальної програми клініки можна назвати допомогу у соціальній адаптації. Вона є вкрай важливою з кількох причин:

 • поки людина приймала дурман, вона встигла випасти з реальності;
 • повернутися назад досить складно, оскільки існує ймовірність появи спокуси, внаслідок чого особа знову візьметься за старе та почне вживати наркотики;
 • пацієнт, що вилікувався, слабкий у моральному плані і без кваліфікованої підтримки не може впевнено почуватися в суспільстві.

Фіналом лікувального процесу в цій клініці вважається остаточна та успішна реабілітація. Все найгірше залишилося позаду, і з цього моменту людина точно не повернеться до такого деструктивного способу життя. Тепер важливим є знаходження свого місця під сонцем. Колишньому пацієнту необхідно якнайшвидше ставати повноцінним членом суспільства. Фахівці реабілітаційного центру всіляко допомагають залежним і дозволяють їм: знайти хорошу посаду з непоганим заробітком, створити нову люблячу сім’ю (або повернутися в колишню), знайти нові захоплення.

Як стверджують самі пацієнти, у православному центрі ім. Георгія Побідоносця їм дійсно комфортно проходити терапію, оскільки:

 • їм гарантують повну конфіденційність;
 • забезпечується індивідуальний підхід до кожного пацієнта без винятку;
 • завжди доступна консультаційна підтримка, тому родичі сім’ї у будь-який момент можуть поставити питання, пов’язані з терапевтичним процесом.

Таким чином, цей реабілітаційний центр справді займається корисною справою. Тут наркоман може бути впевнений у тому, що скоро відновиться і зможе розпочати нове життя, сповнене вражень та емоцій.

Етапи лікування наркотичної залежності

В наш час є чимало спеціалізованих клінік, де можна провести лікування цього захворювання максимально ефективно. Процес одужання та боротьби з цією проблемою є досить непростим і потребує чималої кількості не тільки сил і досвіду лікарів, а й підтримки хворого його родичами.

Оскільки ефективне лікування наркозалежності обов’язково проводиться із залученням хороших докторів, то найкраще звернутися до Православного Духовного Центру ім. Георгія Побідоносця. Тут пропонується найоптимальніша методика, яка не підвела ще ніколи.

Виконується лікування від наркоманії в стаціонарних умовах, де є цілодобове спостереження медичного персоналу і, за необхідністю, надання допомоги.

Кожен етап лікування передбачає певні труднощі, з якими необхідно успішно боротися. З хворим постійно співпрацюють професійні психологи та інші досвідчені лікарі. В цілому в процесі лікування наркотичної залежності можна виділити чотири основні етапи:

 1. Діагностика
 2. Детоксикація
 3. Реабілітація
 4. Соціальна адаптація

Кожен з етапів повного лікування наркоманії передбачає наступні кроки та дії з боку фахівців:

Визначення особливостей стану пацієнта, а також необхідно з’ясувати, які препарати приймалися. Це дозволяє більш точно підібрати стратегію лікування та надати максимально ефективну допомогу.

Успішне лікування наркоманії в Києві починається з позбавлення від ламки, яке включає повноцінне очищення від наркотичних речовин. Цей стан досить тяжкий для хворого, тому потребує необхідної медичної допомоги. Велику роль грає підтримка близьких. Співробітники центру зможуть надати необхідне лікування та застосування певних препаратів, які полегшують стан на цьому непростому етапі.

Стресу піддається практично кожен залежний після другого етапу проведення лікування і його потрібно стійко подолати. Ефективне лікування наркоманії в період реабілітації полягає в повній психологічній відмові від прийому наркотичних препаратів. Тут потрібна кваліфікована допомога наркологів, психологів та інших професійних співробітників центру.

На цьому етапі кожен пацієнт переосмислює своє життя, вчиться переживати травмуючі свідомість ситуації, контролювати потяг до прийому наркотичних речовин. Тільки після проведення таких етапів цілком успішно можна говорити про ефективне лікування.

Звертайтеся за допомогою до Православного Духовного Центру реабілітації ім. Георгія Побідоносця, де вам завжди нададуть повне консультування з усіх питань, а також допоможуть у цьому питанні. Слід зазначити, що багато залежатиме саме від успішності проведення реабілітації, яка є закріпленням досягнутого ефекту.

Співробітники представленого центру з добротою ставляться до кожного пацієнта, який вирішив позбавитися цієї залежності раз і назавжди. До того ж, нерідко буває, що пацієнти, які проходили лікування в інших клініках, вирішують вирушити саме сюди на період реабілітації. Це говорить про великий рівень довіри до Православного Душопікунського Центру ім. Георгія Побідоносця. Адже тут найкращі фахівці працюють зі свідомістю та душею кожного.

Якщо ви або ваші близькі стали перед цією залежністю, тоді допомога просто необхідна. Не треба сидіти і чекати на диво, а необхідно негайно діяти. Телефонуйте і приїжджайте за вказаною адресою і вам одразу допоможуть! Співробітники представленого центру проінформують по всіх етапах лікування, розкажуть про умови проживання, а також про результати, які ви зможете досягти!