1 місяць тому · · 0 comments

Зустріч із групою священиків

Важливою складовою одужання залежної людини є повернення духовних цінностей. Тому у процесі реабілітації важливу роль відводять духовній сфері. Православний реабілітаційний центр ім. Георгія Побідоносця відвідала група священиків

Зустріч із групою священнослужителів

Антинаркотичний табір не став винятком, у ньому проводилися групи зі священиками, на яких хлопці мали змогу поставити запитання, що їх цікавлять, поспілкуватися зі служителями церкви; познайомиться з основами православної релігії та її основними принципами.

Такі зустрічі в першу чергу спрямовані на те, щоб допомогти залежному розібратися в собі та повернути втрачені у процесі вживання морально-етичні норми поведінки. На цей раз крім о. Олексія, священика храму ім. Агапіта Печерського та Луки Кримського м. Київ та духовного наставника центру ім. Георгія Побідоносця, що входить до МАА, був почесний гість з міста Харкова о. Сергій, священик храму ім. Священномученика Олександра, архієпископа Харківського. Говорячи словами хлопців: у них залишилося незабутнє враження і море позитиву, а також заряд мотивації та цілі у одужанні.

Рубрики: Новини

Залишити відповідь