1 місяць тому · · 0 comments

Як проводиться терапевтичний процес у клініці?

Щоб гарантувати успішне проходження терапевтичного процесу, потрібно серйозно ставитись до діагностики. Сам факт того, що залежний вирішив звернутися до клініки – це не гарантія успіху. Адже лікувати здатні лише реальні дії, а не чотири стіни та обіцянки лікарів. Перед початком створення лікувальної програми лікарі знайомляться з такими фактами:

  • терміном вживання;
  • характером речовин, які вживаються;
  • індивідуальними реакціями організму (психічні дані певного пацієнта);
  • глибиною щирості (треба зрозуміти, чи мотивована людина на лікування);

На цьому етап діагностики вважається завершеним. Далі здійснюється зняття ломки. Звичайно, що організм людини в даний момент відрізняється абстинентним синдромом. Тому до пацієнта важко достукатися, його ніби не існує в цьому світі. Фактично він не може контролювати себе та свої дії.

Після усунення абстиненції лікарі переходять до процедури під назвою детоксікація. Цей крок вважається одним з найважливіших, оскільки в цей час організм швидко очищається від наркотичних речовин. При цьому кількість крапельниць та їх частота визначаються фахівцями в індивідуальному режимі (з огляду на особистість, її вік та стаж вживання дурману).

І лише після того, як організм повністю звільниться від хімічно провокуючих факторів, до діла перейдуть кваліфіковані психологи. Саме вони допоможуть пацієнтові перестати думати про наркотичні речовини та зайняти себе чимось іншим. Через певний час у залежного вже не буде такого сильного бажання шукати чергову дозу, що рятує його від усіх бід. Тепер хворому цікавіше читати художню літературу, розвиватися у духовному плані та шукати відповіді на важливі питання.

Віру можна назвати ще однією ключовою особливістю лікування. Пацієнти регулярно відвідують храми, спілкуються з настоятелями, інколи ж і вирушають у паломництво. Віра дійсно допомагає людині набути душевної рівноваги та гармонії. Регулярно постояльці клініки сповідуються настоятелям, причащаються і займаються тим, про що вони давно мріяли. Якщо говорити про паломництво по сакральних місцях та монастирях, то завдяки йому також приходять гармонія та спокій. Співробітники храму чудово усвідомлюють той факт, що залежним буде дуже важко набути душевного спокою.

Яка ж велика цінність характерна для православної клініки лікування наркоманії ім. Георгія Побідоносця? Відповідь досить проста: у ній люди вчаться жити по-новому. У якості прикладу хотілося б навести таку ситуацію: людина зовсім одна загубилася у лісі. Щоб хоч якось виживати, їй доводиться адаптуватися до місцевих умов. В результаті вона поступово зливається з цією дикістю і забуває, що вона насамперед – людина. Проте одного разу хлопець чи дівчина виходить із лісу. Виявляється, що за час перебування в лісі вона забула, як треба поводитися серед нормальних людей. Як розмовляти з ними, ставити запитання і таке інше. Для цього і був створений етап соціалізації, який навчає людей життю в соціумі.

Лікарі сумлінного реабілітаційного центру займаються наданням кваліфікованої підтримки. Сюди входить набір терапевтичних, консультаційних та діагностичних елементів. Коли новачок знайомиться з місцевою атмосферою, лікарі поступово аналізують його звички.

Тепер лікарям відомо про риси характеру, темперамент, слабкі та сильні сторони, емоційний потенціал і творчу схильність хворого, тому вони можуть сміливо переходити до фінального процесу.

А фіналом є успішна та остаточна реабілітація. Про все найгірше тепер можна забути, оскільки нарешті людині вдалося позбутися такого руйнівного способу життя. Тепер найголовніше – зрозуміти, чим пацієнт хоче займатися і як домогтися того, щоб у його житті панував спокій і комфорт. Більше того, співробітники центру займаються розробкою постреабілітаційних програм, що передбачає працевлаштування, переорієнтацію або підвищення професійних навичок у вже наявній спеціалізації.

Коли колишній залежний виходить із клініки він стає звичайною, абсолютно адекватною людиною. Тепер він готовий створювати сім’ю, знаходити хорошу посаду та, можливо, відкривати свої бізнеси. До речі, деякі пацієнти починають активно вести антинаркотичну пропаганду і на своєму прикладі показують, до чого вона може привести.

Таким чином, клініка лікування наркоманії ім. Георгія Побідоносця вживає всіх заходів, щоб пацієнти могли відновитися в найкоротші терміни і усвідомити, що наркотики не є виходом із проблемних ситуацій. Необхідно самому вирішувати їх і тоді людина буде впевнена у завтрашньому дні!

Залишити відповідь