1 місяць тому · · 0 comments

Вплив легких наркотиків на організм, профілактика вживання

Способів вживати наркотики – безліч! Хоч дихай ними, хоч колись, хоч кури. Результат цього всього один – залежність, яка часто призводить до смерті. Легких наркотиків немає, всі вони зазнають непоправної шкоди.

Міфи про існування легких наркотиків

Вважається, що марихуана – легкий наркотик, але насправді все складніше. Після відновлення в наркоцентрі від дії інших наркотиків організм поступово відновлюється, органи починають працювати як раніше. Після трави не відновлюється мозок, людина впадає в депресію, вилікувати яку складно, або ж вона просто стає неадекватною, нездатною до життя.

При курінні марихуана виділяє тетрагідроканнабінол, який уражає мозок. Саме вплив цієї речовини викликає затуманеність, галюцинації, почуття стають гострішими, голова паморочиться, з’являється паніка або людина починає параноїти. Тобто марихуана зовсім не безпечна, навіть навпаки. Вони призводить до змін у фізіології, психології, емоційні та мовленнєві здібності також погіршуються або змінюються до невпізнання при тривалому вживанні трави. Приймати рішення стає складно, загалом наркоман погано придатний до життя, оскільки елементарні вміння втрачаються.

Схильність та профілактика вживання легких наркотиків

Є люди, які від наркотиків відчувають лише отруєння, жодного задоволення не отримують. Найімовірніше, пробувати ще раз небезпечну речовину не захочеться.

Є й протилежні люди, для яких наркотики можуть стати другим життям, вони одержують від речовин задоволення. Викликана схильність дисбалансом у хімії мозку, діти з таким дисбалансом часто сором’язливіші за інших, боязкі та невпевнені.

Щоб уберегтися від вживання речовин, необхідно знайти баланс між внутрішнім та зовнішнім світом. Жодна пропаганда шкоди наркоманії не допоможе, якщо немає ладу між цими двома сферами життя.

З самого раннього віку дитину треба навчити усвідомлювати свої почуття, вміти не тримати їх у собі, тобто, не замикатися. Діти повинні вміти правильно визначати свої потреби, почувати себе потрібними комусь. Якщо людина має схильність, скромна, необхідно діяти за допомогою терапій та тренінгів.

Не завжди наркомани з’являються у поганих сім’ях, вони можуть бути скрізь. І погана компанія також не завжди впливає на залежність. Тільки якщо кілька схильних до задоволення від наркотиків людей зберуться разом, з’явиться залежність.

Залишити відповідь