Центр реабілітації (Донецьк)

Наркоманія – проблема ХІХ століття. При цьому далеко не кожна людина, яка страждає на цю хворобу, може усвідомити залежність і попросити про допомогу. А побороти її на самоті й зовсім неможливо. Тут важлива підтримка та турбота, професійний підхід та використання сучасних методик лікування.

Наркологічний центр (Донецьк) здійснює комплексне лікування наркотичної залежності на різних стадіях. Надавши своєчасну підтримку, ми допомагаємо пацієнтам назавжди забути про ламку, наркотики та сплутану свідомість.

Наркотична залежність – гостросоціальна проблема

Головна проблема багатьох наркоманів полягає в тому, що вони не до кінця усвідомлюють, що зазнали впливу хімічних речовин. При тривалому вживанні наркотиків руйнується психіка людини, втрачається відчуття реальності та контроль за своїми діями.

В результаті наркозалежні часто віддаляються від своїх друзів та близьких. Вони перестають відвідувати роботу або навчання, зустрічатися з друзями і знаходять безліч причин для вживання шкідливих речовин.

Головною небезпекою наркоманії є те, що з нею стикаються як дорослі, так і підлітки, як заможні люди, так і бідні верстви населення. Причин появи хвороби може бути декілька:

  • стресові ситуації;
  • проблеми в родині;
  • фінансові труднощі;
  • бажання показати свою «дорослість» (часто є вирішальним фактором вживання наркотиків у підлітків).

Наркоманія небезпечна як для людини, яка вживає шкідливі речовини, так і її найближчого оточення. Під дією наркотиків людина стає асоціальною і може загрожувати життю та здоров’ю своїх близьких. Пам’ятайте, що наркоман не може контролювати себе, тому, зіткнувшись з проблемою, необхідно шукати її вирішення. Найкращим варіантом є звернення до центру лікування наркоманії, де залежній людині надається негайна допомога.

Пам’ятайте, що у такій ситуації пацієнти дуже вразливі. Їм часто важко прийняти, що вони залежать. Тому їм така важлива підтримка близьких людей. Це допоможе швидше прийняти свою хворобу і почати робити перші кроки до лікування.

Етапи лікування наркоманії

Для того, щоб позбавитися проблеми наркотичної залежності, важливо звернутися в спеціальну клініку. Висококваліфіковані фахівці працюють із сучасними методиками, які допомогли тисячам пацієнтів у всьому світі подолати ламку до наркотиків та повернутися до здорового життя.

Православний реабілітаційний центр для наркоманів використовує найбільш дієву методику, що у свою чергу складається з 4 основних етапів:

  1. Діагностика. На цьому етапі пацієнта уважно оглядає нарколог. Важливо, щоб залежна людина сама усвідомила проблему і була націлена на досягнення результату. У центрі лікування наркоманії хворому розкажуть про те, як впливають наркотики на організм людини, і до чого може призвести залежність.
  2. Детоксикація. Після діагностики необхідно приступити до виведення всіх отрут, які тривалий час накопичувалися в організмі. Цей процес важливий насамперед для того, щоб відновити роботу всіх органів та систем, а також для того, щоб наркозалежний позбавився дії на його психіку хімічних речовин.
  3. Реабілітація. Наш наркоцентр зібрав найкращих психологів та наркологів, які забезпечують пацієнтам максимально легкий вихід із залежності. На цьому етапі хворим особливо потрібна підтримка. Ми реалізуємо її різними способами: консультація психолога, фізичні навантаження, бесіди з духовним наставником – все це дозволяє подивитися на життя під новим кутом та позбавитися ламки.
  4. Адаптація. Цей період лікування найскладніший для пацієнта. Повертатися до нормального життя після того, як тривалий час перебував під впливом наркотичних засобів, не так просто. Для адаптації проводяться групові заняття, які дозволяють пацієнтам обмінюватися досвідом і зрозуміти, що вони не єдині, хто зіткнувся з цією проблемою.

При вдалому лікуванні людина втрачає потяг до наркотиків, повертається до нормального та активного життя, своєї сім’ї та роботи.

Найкращий наркологічний центр імені Георгія Побідоносця гарантує повне одужання від наркотичної залежності. У нас працюють найкращі фахівці, які гарантують індивідуальний підхід та ефективність лікування. Пам’ятайте, що в такій складній ситуації важливо піклуватися про своїх близьких і показати їм вихід із залежності. Це допоможе зберегти здоров’я та сім’ю, поверне людину до нормального життя та навчить його знаходити радість у кожному дні.