1 місяць тому · · 0 comments

Спортивно-терапевтичний табір. День третій

Вистава “На Дні”

Проблема наркоманії та алкоголізму дуже гостро стоїть у нашій країні. Ще більш гостро стоїть питання вирішення цієї проблеми. Цей Спектакль створений людьми, які знають про цю проблему практично все, вони щодня борються з нею, тому актуальність цієї постановки висока для нашої аудиторії. Саме тому емоції переповнюють гостей нашого заходу, не залишаючи байдужим нікого.
Кульмінація цієї вистави: ролик з обличчями загиблих хлопців та актори зі свічками, що виходять під пісню «Пливе кача». Зал завмер, а за кілька секунд підвівся, бо неможливо було не встати, серце розривало від болю втрат і від безсилля щось змінити.
Володимир Зеленський, який відвідав табір #МАА, прийшов саме на Спектакль і переживав з усім залом, підвівся разом з усіма і потім вийшов на сцену, щоб сказати щось залу і можливо самому собі.
Володимир Зеленський та студія #Квартал95 вже 7 років підтримують та відвідують заходи МАА, завжди відкриті та не байдужі до долі людей у нашій країні, за що їм величезне спасибі та низький уклін.
Окремо хочеться подякувати чудовій людині та прекрасному співаку Олександр Кривошапко, який не вперше радує нас своїм божественним вокалом.

Залишити відповідь