Image

Відділення в Азербайджані

Реабілітаційний центр наркозалежних у Баку має чудові умови для проживання. Це можливість позбавитися залежності, змінити обстановку, побувати в красивому місті і побачити Каспійське море.

Image

Повна анонімність, комфорт та індивідуальний підхід, ефективні програми та постійний контроль за пацієнтом. У віддаленому приватному комплексі наркоман зосередиться виключно на боротьбі із залежністю від наркотику.

Image

Реабілітаційний центр наркозалежних у Казахстані у своїй роботі вийшов на новий рівень, який не поступається європейському. Сучасні програми лікування, адаптовані під менталітет людей, дозволяють ефективно боротися із залежністю на всіх стадіях.

Image

Тут люди, які звикли до наркотиків, алкоголю, азартних ігор, можуть цілодобово отримати безкоштовну консультацію психолога, пройти повний курс лікування від своєї залежності, комплексну реабілітацію та набути впевненості у завтрашньому дні.

Реабілітація за кордоном

Лікування наркоманії передбачає тривалий процес, який індивідуальний для кожного пацієнта. Оскільки причина наркозалежності криється насамперед у патологічних змінах психіки залежного, основним завданням пацієнта та фахівців є відновлення тих особистісних особливостей, які зазнали руйнування в період прийому наркотиків. Хороших результатів вдається досягти завдяки зміні обстановки та кліматичних умов, зміні кола спілкування, новим враженням – все це сприятливо впливає на психоемоційний стан людини, допомагає сформувати правильні мотиваційні установки та зміцнює бажання одужати. Православний центр імені Георгія Побідоносця пропонує своїм клієнтам лікування наркозалежності за кордоном, яке якраз допомагає створити перераховані вище умови. Оптимальним вибором у цьому випадку є держави, які розташовані на морському узбережжі, де розвинена система лікування хворих на наркозалежність, відмінним варіантом для лікування може послужити реабілітаційний центр у Тбілісі (Грузія), Алмати (Казахстан), Кишиньові (Молдова), Баку (Азербайджан). Наші клієнти стають одними з учасників групових занять профільних клінік. За бажанням ви можете самостійно вибрати країну для реабілітації.

Ми пропонуємо комплексні послуги, які включають не лише реабілітацію, а й супровід клієнта до місця лікування, що вирішує мовне питання. Крім цього, під час реабілітації залежного близькі йому люди можуть відвідувати спеціальні групи допомоги родичам. Це дуже важливо, оскільки після курсу реабілітації клієнт повернеться зовсім іншою людиною, а ті, хто буде поряд з нею надалі, можуть залишитися заручниками колишніх страхів та припускатися колишніх поведінкових помилок.

Image

Основні переваги, які має лікування наркоманії за кордоном:

  • Перебуваючи на реабілітації за кордоном, наші клієнти отримують унікальну можливість сконцентруватися на процесі одужання, оскільки їх ніхто і ніщо не відволікатиме.
  • Ми дотримуємося повної анонімності на всіх етапах, а єдине, що може видати ваше перебування на морі – це засмага. Це можна віднести до позитивних моментів, оскільки ви зможете пояснити вашу відсутність відпочинком у теплих країнах.
  • Програма реабілітаційного курсу розробляється індивідуально для кожного залежного – фахівці приділятимуть максимально пильну увагу кожному клієнту.
  • За час лікування залежні не лише відвідують необхідні реабілітаційні заходи, а й повноцінно відпочивають. Це означає, що після повернення вони будуть сповнені сил, впевненості в собі і почнуть прагнути нормального життя без наркотиків.
  • Лікування відбувається у максимально комфортних умовах: у вибраному центрі реабілітації або на приватних віллах.
  • Програма лікування максимально насичена та інтенсивна, що дозволяє підвищити її ефективність.
  • Клієнтам доступна ціла низка додаткових послуг, які сприятимуть якнайшвидшому одужанню: СПА-процедури, екскурсійні програми, заняття спортом, активні види відпочинку тощо.
  • Можливе лікування різних супутніх захворювань у профільних клініках за кордоном.

Анонімність

Допомога у боротьбі з алко- та наркозалежністю – це процес, про який не завжди хочеться говорити знайомим чи колегам.

У нашому відділенні ми поважаємо вашу приватність та право на отримання допомоги без розголошення особистої інформації. Наші співробітники ознайомлені з цим правилом, поважають його та вас.

Image
Image

Умови проживання

Великі, затишні, приватні будинки у передмісті Баку, Тбілісі, Алмати, Кишенева переобладнані під терапевтичні спільноти. Будинки обладнані всіма зручностями для комфортного проходження програми.

Зв'яжіться з нами
Image

Брат чоловіка досить довгий час вживав наркотики. Вмовили пройти лікування. Фахівці центру допомогли повернутись до здорового життя. Проводились різні тренінги та консультації, заняття і бесіди. Після проходження лікування Леонід отримав внутрішню свободу та незалежність від наркотиків. 

Оксана Коморна
Родич

Після звільнення з роботи брат почав пити, сподівання на повернення до нормального життя майже не було. Але після проходження курсу лікування в МАА він зміг – жодного зриву вже 7 місяців. Велике дякую лікарям центру.

Іван Коломієць
Брат

Син після розлучення став пити, доки не потрапив у реанімацію. Лікарі сказали, що вдруге можуть не врятувати. Буквально волоком потяг його на лікування. Вже понад рік жодного зриву. Дякуємо всім лікарям та працівникам центра.

Віктор Нікітін
Батько

У реабілітаційному центрі МАА нам допомогли позбавити брата наркотичної залежності, залежність була сильна і багаторічна. Пробували різні способи рятування, але тільки курс лікування в МАА нарешті допоміг йому повернутися до нормального життя, влаштуватися на роботу та познайомитись з дівчиною.

Олена Афанасьєва
Сестра

Популярні статті :

23 05.22

Наркотик “фен”: вплив, залежність, наслідки вживання

Численна різноманітність синтетичних наркотиків та їх доступність стали справжнім прокляттям сучасності. Серед молоді стало модним вживання так…

Детальніше

23 05.22

Лікування залежності від легких наркотиків

Всі наркотичні засоби жорстко впливають і руйнують зсередини життя в цілому, тому лікування залежності від легких наркотиків…

Детальніше

23 05.22

Детоксикація – основа лікування наркозалежності

Наркоманія, лікування якої є незамінним, є найнебезпечнішою і складнішою. Вона може бути виліковною, але тільки під контролем…

Детальніше

Image

Не знайшли відповідь на ваше запитання?
Зверніться за номером нашої гарячої лінії:

+38 (099) 445 22 66
+38 (068) 988 98 86
+38 (063) 513 53 52
E-MAIL
info@www.pravoslavniy-centr.com.ua

Консультація безкоштовна. Також ви можете скористатись формою зворотного зв’язку “Передзвоніть мені”.