Реабілітаційний центр наркоманії (Харків)

Реабілітаційні центри для наркоманів у Харкові… Два пов’язані між собою питання. З якої причини, запитаєте ви? Все дуже просто: на жаль у цьому місті величезний рівень наркотизації. Тому більшість людей шукають ті місця, де вони могли б отримати таку послугу.

І тут починаються певні складнощі у зв’язку з малою кількістю достовірної інформації. Тому рекомендуємо вам ознайомитись з базовими основами з цих питань.

Ефективний метод лікування наркоманії

Наркологічний реабілітаційний центр у Харкові – яку можливість він дає у лікуванні наркоманії? Якщо докладно розібратися, то належний метод, а саме психосоціальний, який використовується в нашому випадку, надає шанс на одужання та розвиток усіх сторін існування на краще.

У чому сенс психосоціального способу? У тому, що він широко зачіпає кожен аспект, пошкоджений жахливою хворобою:

 1. Комунікація з людьми та правильне позначення кордонів.
 2. Прийняття своїх істинних почуттів та емоцій.
 3. Вміння справлятися зі складними життєвими обставинами.
 4. Отримання задоволення від чогось окрім «кайфу».
 5. Планування своїх дій та виставлення пріоритетів.
 6. Відновлення фізичної складової.

Робота над цим – передумова до того, щоб зайняти тверду позицію у своєму рішенні вести здорове, а не поглинене речовинами життя. Отже, розповімо про все докладніше…

Відновлення організму

Поліпшення фізичної складової – це як і допомога впоратися з абстинентним синдромом (ламкою), так і відновлення «зламаного» стану організму.

Для чого це потрібно? По-перше, торкнемося тієї ж абстиненції. Для більшості наркозалежних це – один із найстрашніших станів. Він приносить муки, які зовсім не хочеться відчувати:

 1. Все тіло викручує та болить.
 2. Проблеми зі сном та харчуванням.
 3. Відчуття безглуздості, аж до думок про суїцид.
 4. Колосальний занепад сил.

Звичайно таке моторошне самопочуття навряд чи поселить упевненість у тому, що насправді жити без наркотику – зовсім не страшно. І, найчастіше, якщо людина коли-небудь намагалася кинути їх вживання і натрапила на них, то вона максимально оберігатиме себе від цього.

Тому початковим у такому закладі, як реабілітаційний центр наркоманів у Харкові, є застосування термінових дій щодо ліквідації такого прояву хвороби за допомогою кваліфікованих лікарів-наркологів. Вони визначать найбільш підходящі процедури, щоб припинити ці страждання.

А що щодо «поломок» організму? Відбувається нормалізація базових речей, таких як сон, апетит тощо. Ну і, з часом, коли людина більш-менш оклигає, додаються спокійні спортивні вправи. Для чого? Щоб зміцнити його, ослаблене після вживання, тіло.

Реабілітація наркозалежного як особистості

Реабілітаційний центр для наркоманів у Харковінадає таку важливу послугу, як поновлення наркозалежного, як особистості. Оскільки, доведено, щоб кинути вживання отруйних речовин, просто відкласти їх убік – мало.

За час їхнього застосування відбуваються зміни, які схиляють до постійного вибору хаотичного існування. Якщо говорити метафорами: наркотик перебудовує залежного на свій лад і робить його абсолютно безпорадним для реальності.

Що робить наркоцентр у Харкові щоб уникнути подібних труднощів? Безліч реставруючих наркозалежного, як особистості, процесів:

 1. Терапевтичні групи.
 2. Вивчення хвороби під назвою залежність.
 3. Спілкування з фахівцями різного характеру: консультантами з хімічної залежності, психологами, психотерапевтами, соціальними працівниками та багатьма іншими.
 4. Щоденний аналіз почуттів та емоцій.
 5. Планування та розстановка цілей на день.
 6. Відстеження всіх небезпечних сигналів, які провокують появу бажання знову повернутися до наркотичного «забуття».
 7. Тверезий відпочинок у вигляді різноманітного регулярного дозвілля.
 8. Розподіл часу, застосовуючи режим дня.

Згодом, через деякий час, йому надається ресоціалізація. Зокрема, процес спрямований, переважно, на поліпшення зовнішніх елементів життя. І є обов’язковим для кожного, хто одужує. Адже, самостійні спроби повернутися до соціуму, зазвичай, закінчуються сумним результатом – зривом чи депресією через відсутність розуміння, що робити далі. А так йому допомагають:

 1. Відновити довірчі, дружні стосунки із близьким оточенням.
 2. Знайти те заняття, яке спонукає далі продовжувати процес одужання.
 3. Забезпечити себе цікавими захопленнями.
 4. Навчитися спокійно реагувати, наприклад, на те, що всі, хто вживав, продовжує це робити. І не піддаватися небезпечній, смертельній спокусі.

Якщо дотримуватися такого сценарію, то ймовірність, що хворий таки обере свободу від тяжкої хвороби – значно вища!

З усіх питань, що вас цікавлять, таким як реабілітаційний центр для наркоманів у Харкові та ще більш докладної інформації про лікування наркоманії, телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефону!