Реабілітаційний центр наркоманії (Донецьк)

Важливим етапом лікування наркотичної залежності є реабілітація. Саме в цей період наркозалежний повинен ухвалити усвідомлене рішення та відмовитися від вживання шкідливих речовин. І для цього йому, зазвичай, потрібна допомога та підтримка. Цю допомогу можуть надати близькі люди, які мають стати опорою для залежної людини, що вирушає на лікування. Крім цього, важлива також професійна допомога, що забезпечується фахівцями у реабілітаційних центрах.

Донецький реабілітаційний центр пропонує допомогу у боротьбі із наркозалежністю. Наші фахівці ретельно опрацьовують із пацієнтами їхні страхи, розповідають про виходи із залежності та дозволяють людям адаптуватися до соціуму та повернутися до повноцінного життя.

У чому небезпека наркотичної залежності?

Наркотична залежність – важлива проблема, про яку не можна замовчувати. З нею може зіткнутися будь-яка людина незалежно від віку, соціального статусу чи статі. Проте визнати хворобу під силу не всім наркоманам. Саме це й ускладнює лікування – людина переконана, що з нею все гаразд і наркотики ніяк не впливають на її життя.

Тим часом залежність від наркотичних речовин впливає не тільки на того, хто їх приймає, а й на його оточення. Найбільше під удар потрапляють родичі. Під дією хімічних речовин людина перестає контролювати свої дії, через що може стати небезпечною для оточуючих.

Визнання проблеми – перший та найважливіший крок у лікуванні наркоманії. На жаль, самостійно позбавитися хвороби неможливо – наркотики викликають найсильнішу ламку, боротися з якою досить важко. Так що для лікування краще звернутися до спеціальних клінік.

Реабілітаційний центр у Донецьку працює із пацієнтами, які вже попередньо пройшли етап детоксикації. Досвідчені психологи та наркологи індивідуально підходять до кожного пацієнта та допомагають подолати залежність. У центрі наркомани отримують не лише лікування, а й підтримку, яка так важлива у цій боротьбі.

Лікування наркоманії у реабілітаційному центрі

Наркологічний реабілітаційний центр у Донецьку – це професійний підхід до такої серйозної проблеми, як наркотична залежність. Сам процес реабілітації відбувається у 4 основні етапи:

  • фізичний – регулярні фізичні вправи, спортивні змагання для зміцнення організму;
  • психологічний – бесіда з психологами, проходження різних тестів, що показують психологічний стан пацієнта;
  • соціальний – підтримка та консультація фахівців, які допоможуть наркозалежному повернутися до колишнього життя;
  • духовний – бесіди з духовним наставником, які подарують пацієнтові спокій та впевненість у власних силах.

Важливість реабілітації при лікуванні наркотичної залежності

Більшість сучасних клінік для наркозалежних під час лікування застосовують комплексний підхід. Тільки так можна подолати захворювання і бути впевненим, що людина не повернеться до наркотиків. Звичайно, процес лікування досить тривалий та непростий. На цьому етапі наркозалежному потрібні не лише фахівці, а й підтримка близьких.

Сьогодні у клініках лікування будується в кілька етапів:

  • діагностика;
  • детоксикація організму;
  • реабілітація у спеціальному центрі;
  • допомога в адаптації.

Особливу увагу слід приділити реабілітації. Це небезпечний період, коли багато наркоманів повертаються до зловживання хімічними речовинами. Для того, щоб людина могла повернутися до здорового життя, з нею повинні попрацювати психологи та наркологи. Фахівці зможуть підтримати моральний стан хворого, розкажуть про вплив наркотиків на організм та зроблять усе, аби лікування мало позитивний результат.

Реабілітаційний центр для наркоманів (Донецьк) зібрав висококваліфікованих спеціалістів, які надають допомогу наркозалежним на будь-яких стадіях. Реабілітація дозволить уникнути ламки та покаже залежному, чому так важливо відмовитися від наркотиків. При цьому даний етап включає у собі не тільки спілкування з психологами. У нашому центрі пацієнтам також пропонують спілкування в групах – часто людям, які зіткнулися з проблемою залежності, набагато легше проживати етапи лікування, перебуваючи серед тих, хто намагається позбутися ламки.

Такі заходи дуже важливі для наркозалежних – вони дозволяють відволіктися від проблеми та водночас відновлюють організм. В результаті людина знаходить сили і віру в те, що зможе назавжди подолати залежність. У такому стані ламка до наркотиків зникає назавжди.