Наркологічний центр Запоріжжя

Центр реабілітації Запоріжжя від наркоманії: у чому суть такого впливу на не просто шкідливу поведінку, а смертельну та, доведено, невиліковну хворобу. І, знову ж таки, якщо неможливо її позбутися, чи є сенс взагалі вживати якихось заходів?..

Насправді – є. Оскільки вона піддається впливу і передбачає такий результат, як тверезе життя. Як цього досягти? Величезною працею та обов’язковим зверненням до справжніх фахівців.

Коротко про лікування та саму наркозалежність

Перш ніж звернутися до будь-якої установи і робити власні висновки про лікування наркоманії, важливо зрозуміти: проблема тут не тільки у вживанні речовин, що змінюють свідомість. Все набагато глобальніше. Адже, якщо так подумати: чому одні стають залежними, а інших ця недуга обходить стороною?

Насправді це величезний список факторів, наслідком якого стає вживання наркотиків. Що відіграє найбільшу роль?

 1. Наявність у сім’ї залежних.
 2. Психологічне, фізичне чи сексуальне насильство.
 3. Біологічний фактор, такий як недостатня кількість гормону задоволення.
 4. Нездорові співзалежні (відсутність чітких кордонів) сімейні відносини.
 5. Відчуття власної нікчемності.
 6. Самотність, одна з причин якої – невміння спілкуватися з людьми.

Навіщо це все? Якщо ігнорувати такі деталі – жодного ефекту від лікування наркоманії ви не отримаєте. А такий розгорнутий підхід включає в Запоріжжі наркологічний центр.

Центр реабілітації Запоріжжя

Реабілітаційний, або наркологічний центр в Запоріжжі, як ми вже згадали, займається не лише таким питанням, як відмова від наркотичних речовин. Він охоплює величезний спектр всіх елементів як особистості, так і життя людини.

Детоксикація організму

З самого початку, коли залежний тільки починає одужувати, йому притаманний страшний і болісний стан – ламка. Вона – неприємний наслідок у зв’язку із припиненням застосування наркотиків.

Чому вона така страшна? Адже відчувати сильну депресію, біль у тілі і загальне нездужання зовсім не хочеться людині, яка звикла до стану «кайфу». І, як результат, це певною мірою впливає на його подальше рішення на користь речовин, а не тверезості.

Як йому позбутися її? Для цього, наркоцентр у Запоріжжі долучає лікарів-наркологів, щоб вони, у свою чергу, підібрали найкращий спосіб детоксикації, або очищення організму. Навіщо? Оскільки, ламка, частково, це наслідок отруєння його наркотиками.

Психологічна корекція

Наступним кроком у одужанні стає корекція психологічного стану, що включає роботу з думками і почуттями, які, у свою чергу, провокують подальші дії, що впливають як на життя, так і взаємини.

Так, ось вам простий приклад: якщо людина постійно літає в мріях про вживання і живе з негативним настроєм, то ясна річ, що такий стан у будь-якому разі закінчиться повторним початком використання речовин, що змінюють свідомість.

Щоб уникнути такого сценарію, проводяться певні процеси:

 1. Психотерапія, а саме когнітивно-поведінкова – найбільш ефективна у випадку із залежностями (спрямована на думки та почуття в даний момент).
 2. Дотримання принципів програми «12 Кроків» – перевіреного методу, якому вже понад сімдесят років.
 3. Включення в реабілітацію періодичних розваг: допомога навчитися радіти та отримувати задоволення.
 4. Одночасно із залежним, спілкування з його родичами: корекція їхнього стану та поведінки по відношенню до хворого, щоб уникнути негативного впливу на них та його одужання.
 5. Введення в курс наркозалежного щодо його недуги і як з нею справлятися.

З таким підходом людина починає краще розуміти себе, що дає їй окремі козирі для безпеки від наркотиків. Адже, лише вивчаючи себе, він може запобігти величезній кількості неприємних результатів, які, зокрема, відбуваються через відсутність цих знань.

Загальне оздоровлення

Крім вищезазначеного, проводиться ще й загальне оздоровлення, а саме:

 1. Помірна фізична активність у вигляді спортивних заходів.
 2. Правильне харчування, що передбачає регулярність та насичення всіма необхідними мікроелементами.
 3. Сон, довжиною у вісім годин (ідеальний час для дорослої людини).
 4. Інші процедури, яких потребує кожен окремий випадок.

Реалізація наркозалежного

Центр реабілітації у Запоріжжі під час своєї багаторічної практики бачив величезну кількість зривів через те, що люди після проходження лікування не можуть реалізувати себе в суспільстві. Повертаючись у таку ж середу і не володіючи достатньою кількістю навичок як вирішувати свої проблеми, вони знову вдаються до звичної та «улюбленої» справи – отримання задоволення шляхом застосування речовин.

Тому, щоб усунути наркозалежного від такого сумного результату, наша програма одужання пропонує процес ресоціалізації. Він передбачає поступове повернення до соціуму, виключаючи подальше вживання.

Внаслідок всього описаного, за умови ретельної праці над собою, людина почувається повноцінною і їй більше не потрібно втікати від життя у світ наркотиків.

Якщо вас цікавить докладніша інформація з питання «Центр реабілітації Запоріжжя від наркоманії» – дзвоніть на номери телефону, що знаходяться на сайті.