1 місяць тому · · 0 comments

Лікування залежності від солі

Наша країна загрузла в епідемії, здатній занапастити більшу частину молоді та дорослого населення. Ім’я їй – сольова залежність. «Сіль» – це синтетичний наркотик, що повністю руйнує мозок і викликає швидке звикання. Якщо своєчасно не розпочати лікування, то хворого вже можна ніколи не повернути до колишніх радощів життя. Тому потрібно переконати близьку людину пройти реабілітацію у православному центрі.

Що відбувається з людиною при вживанні «солі»

Сольові наркотики коштують недорого, фізичні ломки за відсутності препарату незначні. При вживанні виникають сильні галюцинації, при цьому нервова система швидко стає непридатною.

Під час сексуального контакту починається шалена одержимість. У людини виникає помилкове відчуття, що саме так проявляється справжнє кохання. Однак єдине, що через це з’являється – безліч венеричних захворювань, тому що сольовий наркоман стає неперебірливим у нових статевих партнерах.

Найбільш вразливі до появи нової залежності підлітки. Адже більшість із них сприймає «сіль» як прояв нових відчуттів та емоцій. При цьому діти не розуміють подальших наслідків:

  • навчання стає абсолютно нецікавим, в результаті школа або інститут повністю закидаються;
  • хобі та спорт більше не приносять жодної радості;
  • пропадає охайний зовнішній вигляд;
  • родичі та старі друзі відходять на другий план;
  • людина спілкується лише з тими, хто щось вживає.

Весь життєвий сенс зводиться до пошуку коштів, щоб купити улюблений наркотик. Тому сольові наркомани не гребують грабежами та здирством.

Лікування залежності від вживання «солі»

Повністю позбутися такої залежності досить складно. Тому лікування у православному реабілітаційному центрі проводиться у кілька етапів:

  • перший. До кожного хворого шукають індивідуальний підхід. Основне завдання – провести психологічну реабілітацію. На цьому етапі потрібно запропонувати людині такі нові інтереси, щоб вона повністю забула про захоплення наркотиками.
  • другий. Проводиться соціальна реабілітація. Її мета – навчити хворого нормально спілкуватися з усіма людьми, при цьому уникаючи контактів із деструктивними громадянами
  • третій. Фахівці православного центру на цьому етапі пояснюють молодій людині, що життя без наркотиків – це найкраще, що є на цьому світі.

Звернувшись до реабілітаційного центру, можна бути впевненим у професійній та надійній допомозі.

Залишити відповідь