1 місяць тому · · 0 comments

Лікування залежності від легких наркотиків

Всі наркотичні засоби жорстко впливають і руйнують зсередини життя в цілому, тому лікування залежності від легких наркотиків обов’язкове і незамінне. Деякі наркотики викликають спочатку вплив на психіку і пізніше формують фізичну залежність.
Поширення легких наркотиків є набагато швидшим, тому що деякі з них є легальними, а деякі можна придбати в інтернеті. Законодавство постійно оновлює список заборонених засобів, проте їх пропонують завуальовано і простежити за всіма речовинами складно.

Види легких наркотиків

Багато хто вживає легкі дурманливі засоби в невимушеній атмосфері. Найчастіше це молодь, яка в клубах вживає різні таблетки. Їм здається, що такий процес цілком нешкідливий і лише сприяює підняттю настрою. Легкі наркотики часто поділяють по групах. Вони можуть бути рослинними та синтетичними. Рослинні, такі як марихуана, розвивають процес звикання довго, плавно. Синтетичні наркотики викликають більш швидке звикання і завдають більшого руйнівного ефекту, врятувати людину може тільки професійне та високоякісне лікування.

Найпоширенішими легкими наркотиками є марихуана, спайси, насвай, солі та галюциногени. Марихуана підвищує ризик захворювань, пов’язаних з диханням і гортанню, та сприяє розвитку раку. Також вона порушує короткочасну пам’ять, а у емоційних та збудливих людей часто виникають психози. Шкода від синтетичних наркотиків, таких як солі та спайси, можна порівняти зі шкодою від героїну. Проте легкі дурманливі речовини відразу знищують інтелект, діють негативно на психіку людини. Синтетика майже не виводиться, тому за довгий період шкодить ниркам, печінці, мозку.

Часто лікування від легких наркотиків починають з роботи з психологом, людина повинна усвідомити свою проблему і налаштуватися на лікування, у неї має бути мотивація. Лікування наркозалежності завжди передбачає початкову детоксикацію, звільнення організму від будь-яких хімікатів та токсичних речовин. Потім обов’язковою є реабілітація, яка може тривати кілька місяців, обов’язково проводяться заняття у групах та особисті зустрічі з психологом. Робота проводиться не тільки із самим залежним, а й із сім’єю наркомана.

Залишити відповідь