1 місяць тому · · 0 comments

Лікування співзалежності у реабілітаційному православному центрі

Співзалежністю називається ситуація залучення до нездорових відносин із залежною від алкоголю, наркотиків або ігор людиною.

Може здаватися, що звичка до алкоголю чи наркотиків руйнує життя найзалежнішого. Однак насправді часто відбувається так, що шкідливе уподобання впливає також і на оточуючих, особливо близьких людей. Вони втягуються в нездорову залежність і речовина починає отруювати життя одночасно кількох людей.

Общая неосведомленность об этих процессах, протекающих на уровне сознания, приводит к тому, что человек не признает свою созависимость и не прилагает усилий к избавлению от нее.

Симптоми співзалежності

Для того щоб виявити її наявність, проаналізуйте, чи не властиві вам такі ознаки:

  • Занижена самооцінка. Відсутність віддачі близьких відносин негативно позначається на психіці, призводить до втрати самоповаги. Автоматично людина прагне робити щось для інших лише з мотивацією уникнути засудження. Життєві мотиви зводяться до почуття обов’язку.
  • Зацикленість на негативних емоціях. У душі співзалежної людини накопичуються такі почуття як гнів, образа, обурення, розпач та пригніченість. Переважає і стає звичним почуття страху: страх втратити близьку людину, страх невизначеності та непередбачуваності. Співзалежному постійно здається, що має статися щось погане.
  • Бажання контролювати інших. З роками у співзалежного з’являється ілюзія того, що він здатний впливати на іншу людину. Він думає, що може утримати близьку людину від алкоголізму чи прийому наркотиків, виховує у собі почуття гіпервідповідальності.
  • Прояв нав’язливої турботи про близьких. Співзалежний звикає до ролі жертви, або благодійника, який постійно рятує іншого від лиха. Така поведінка приносить йому деяке задоволення, але анітрохи не вирішує проблему і створює напружену обстановку, яка часто призводить до чергового повернення до звички.
  • Звичка до брехні та лукавства. Тривалі маніпуляції формують нещирість у спілкуванні, нездатність довіряти людям, до складності у вираженні почуттів.
  • Гіпертрофована потреба в любові. Неотримання емоційного спілкування формує гостру нестачу, яка проявляється у тому, що співзалежна людина прагне будь-якими шляхами отримати схвалення і визнання. Це приносить в життя атмосферу неврозу, нав’язливості.

Виявлення цих ознак говорить про те, що необхідно пройти лікування співзалежності.

В процесі розвитку розладу стрес переходить на фізичний план і проявляється у вигляді хвороб, викликаних розладом нервової системи.

Лікування від співзалежності

Православний Душопікувальний Центр ім. Георгія Побідоносця здійснює лікування співзалежності в Україні, впливаючи на свідомість і психіку людини, яка потрапила у важку ситуацію.

Метою нашої діяльності є звільнення від різного роду залежності. Після проходження лікування людина навчається жити здоровим життям без прихильності до минулого. Фахівці Центру допомагають скинути тягар нав’язливої залежності та знайти щасливе життя.

В рамках лікування проводяться тренінги та семінари, консультації, спрямовані на зміну життя. Шляхом усвідомлення та формування правильного ставлення до явищ, людина психічно «відпускає» настирливі страхи, позбавляється закріпленої звички до стресів і переживань.

Залишити відповідь