Лікування наркоманії Харків

Лікування наркоманії в Харкові – це актуальна тема, на якій слід розумітися. Яка причина такої впевненості? На жаль, місто кишить наркотичними речовинами… І навіть незважаючи на нібито суворий контроль правоохоронних органів, це не заважає поширенню наркотиків серед населення.

Тому зовсім не дивно, що ви почали шукати способи вирішення проблеми з вашим близьким або знайомим, і зараз читаєте цю статтю. Поспішаємо вас заспокоїти, у цьому плані ви не одні… І ви можете звернутися за такою допомогою, як лікування наркозалежності у Харкові.

Де ж її шукати?… Саме на це питання ми збираємося відповісти нижче.

Наркологічна клініка: плюси та мінуси

Найпростіший і, здавалося б, найкращий спосіб позбавлення згубної хвороби – це наркологічна клініка. Чому? Адже там нею займаються дипломовані лікарі.

Так, наркозалежний може отримати:

 1. Можливість практично безболісно пережити абстинентний синдром за допомогою детоксикації (очищення від токсинів через вживання наркотиків).
 2. Першу медичну допомогу при різних фізичних ускладненнях.
 3. Консультацію лікаря-нарколога та відвідування його амбулаторно (зазвичай за окрему плату).

Але в цьому випадку є певні нюанси, з якими медицина не завжди здатна впоратися:

 1. Детоксикацію часто використовують як перевалочний пункт для продовження вживання.
 2. Після тієї ж детоксикації у людини залишається потяг до речовин, тому він може знову вдатися до наркотиків.

Звісно відкидати медичну допомогу не варто. Але дуже неоднозначно, чи можна тільки на ній і зупинятися.

Ефективне лікування наркоманії Харків

Отже, ефективне лікування наркоманії у Харкові: як воно відбувається? Якщо розглядати приклад нашого реабілітаційного центру, то це ряд певних заходів, які допомагають людині навчитися знову сприймати життя «на тверезу голову».

У цей ряд входить також спілкування з лікарями-наркологами, адже, як ми вже писали, це такий момент, який теж варто враховувати. Тобто якщо людина приїжджає з гострим абстинентним синдромом, вона може отримати своєчасну допомогу. А вже після неї продовжуватиме якісну реабілітацію і лікування від наркоманії в Харкові.

У чому ж полягає наступний крок? Важливо розробити найдієвішу стратегію для боротьби з наркозалежністю. Для цього визначається ситуація кожної окремої людини:

 1. Яку речовину він застосовував?
 2. Як довго?
 3. Що йому давало вживання?
 4. Як змінилося його життя у зв’язку з вживанням?..

Реабілітаційні заходи

Після позбавлення від хворобливих симптомів абстиненції та складання детальної картини людини, яка страждає на наркоманію, можна продовжувати вживати наступні дії:

 1. Розбирання та вирішення проблем, що стосуються тих чи інших питань на груповій терапії.
 2. Застосування тактики мотиваційного консультування, щоб допомогти наркозалежному зрозуміти себе та своє справжнє становище.
 3. Робота з думками та вчинками людини «в даний момент». Це означає, що його вчать розуміти, чому в нього псується настрій, формуються думки про вживання, з’являються певні почуття та багато іншого.
 4. Відстеження причин зриву. Тобто, наркозалежний відтворює у своїй голові минулі або майбутні ситуації повернення до наркотиків і знаходить ті рішення, які убезпечать його наступного разу.
 5. Інформування про хворобу хімічна залежність (до якої, власне кажучи, і належить наркоманія) для усвідомлення того, як вона може виявлятися і що провокувати у людині.
 6. Дотримання певного розкладу як у повсякденних заняттях, так і у сні та харчуванні. Це чудовий інструмент для того, щоб навчити залежного жити впорядковано, а також задовільняти свої природні потреби вчасно.
 7. Поступове впровадження фізичних навантажень для відновлення витривалості.
 8. Проведення різноманітного дозвілля, щоб показати, де ще отримувати задоволення, крім «веселих» речовин.
 9. Зоотерапія або терапія за допомогою домашніх тварин (якщо відсутня алергія). Новий метод, який виховує вміння любити, а також довів свою ефективність у корекції різноманітних розладів.

Все це – лише деяка частина всіх реабілітаційних заходів. Також під час цього трудомісткого процесу ведеться робота з психологічними проблемами рідних та близьких. А сам наркозалежний, після закінчення реабілітації, отримує допомогу для повноцінного повернення до соціуму.

Чи буває примусове лікування наркоманії у Харкові?

Деякі люди цікавляться таким питанням: чи буває примусове лікування наркоманії у Харкові? Навіщо їм це потрібне? Через те, що більшість тих, хто вживає, геть-чисто відмовляються лікуватися.

Але, перед тим як подумувати над ним, важливо розуміти, що «з під палиці» і без бажання самого наркозалежного одужання не досягти. Тому наші принципи – це добровільність, свобода вибору та правильна мотивація.

Якщо вас цікавить такий нюанс, як лікування наркоманії Харків ціна, ви можете звернутися до нашого консультанта за номерами телефону, вказаними на сайті.