Лікування наркоманії Донецьк

Лікування наркоманії в Донецьку – це першочергове питання, яке вимагає, зазвичай, термінового вирішення. У чому причина такої гучної заяви? На жаль, східна частина України, куди належить це місто, ще з давніх-давен славиться як центр криміналітету…

Звичайно, це не найголовніша причина розвитку наркозалежності, але свій внесок вона робить… Адже в такому середовищі знайти речовини набагато легше. А якщо додати те, що зараз територія окупована і практично не піддається контролю законодавства? Тоді стає зрозуміло, що і без того депресивний настрій регіону ще більше посилився.…

Де шукати вирішення? І як упоратися з важкою проблемою у всій цій безвиході? Навіть якщо вам зараз важко в це повірити, але вихід із ситуації є!

Що потрібно знати?

Що потрібно знати про лікування від наркоманії у Донецьку? Варто поставити собі це питання, перш ніж вживати будь-яких заходів щодо позбавлення від цього лиха. Адже, можливо, ви ніколи не стикалися із цим питанням. Або, у вас мало інформації щодо цього. Інакше ви навряд чи почали б читати цю статтю.

Так ось що треба знати:

 1. По-перше, наркоманія – це звичка, погана поведінка, неправильне виховання та багато іншого, що ми зазвичай бачимо під призмою своїх переконань. Це – хвороба, яку потрібно лікувати, а не докоряти і засуджувати людину за те, що вона нею вражена.
 2. По-друге, затримка із лікуванням наркоманії може призвести до смерті. І зовсім не обов’язково через передозування… Дуже багато летальних випадків відбувається через нещасні випадки або хвороби, які супроводжують вживання.
 3. По-третє, у процес одужання обов’язково потрібно залучати все найближче оточення. Вже давно доведено, що воно в дев’яносто дев’яти випадках зі ста страждає на таку проблему, як співзалежність. А це – супутня залежності хвороба, яка концентрує всю увагу людини, що на вживає, і не дає їй піклуватися про себе.

З цього випливає, що для лікування наркоманії потрібен комплексний підхід. Але чи можна знайти його у Донецьку?..

Анонімне лікування наркоманії у Донецьку

На щастя, на Донеччині є місце, де можна отримати анонімну, комплексну допомогу в лікуванні наркоманії. Це – реабілітаційний центр, який має сприятливі умови:

 1. Лісове свіже повітря.
 2. Затишний, комфортний будинок.
 3. Тиха, віддалена від міської метушні місцевість.

У чому сенс реабілітаційного центру? Звичайно, це не просто місце, де можна сховатися і відпочити від усіх своїх проблем, що накопичилися. Насамперед, це те середовище, в якому можна себе виховати і зміцнитися у вирішенні розпочати тверезе життя.

Цьому сприяє маса оздоровчих заходів, у всіх сенсах цього слова, що допомагають наркозалежному прийти до тями:

 1. Нормалізація режиму дня, харчування, сну, навчання планування свого часу.
 2. Щоденний аналіз почуттів, думок та вчинків для того, щоб дійсно розуміти себе, свої мотиви та спонукання. А також відстежувати періоди потягу до вживання наркотичних речовин, і знаходити способи з ним справлятися.
 3. Спілкування з психологами та консультантами з хімічної залежності як під час групової терапії, так і особистих розмов.
 4. Спортивні заняття та організація дозвілля для відновлення можливості радіти та отримувати задоволення без застосування «кайфу».
 5. Лекції на тему особливостей хвороби «хімічна залежність», щоб забезпечити додатковими інструментами для, знов-таки, самопізнання…

А як же бути з людьми у тяжкому стані абстиненції (ламки), які виявили бажання розпочати нове життя? За даним запитом можна звернутися до лікарів-наркологів, щоб отримати якісне очищення організму (детоксикацію) і розпочати подальше одужання від згубної залежності в реабілітаційному центрі.

Психологічна допомога рідним та близьким

Ми вже торкалися теми рідних та близьких трохи вище. Тож давайте поговоримо детальніше про те, що таке співзалежність і чому її теж варто коригувати.

Отже, крім того, що співзалежність не дає людині жити своїм життям, вона також сприяє розвитку залежності, саботуючи те, що називається лікування наркоманії у Донецьку. Чому? Оскільки рідні, поглинені цією недугою, можуть робити безліч нелогічних, необдуманих дій, які завдають шкоди, стосовно людини, що вживає:

 1. Гіперпіклування або контроль, які позбавляють можливості навчиться брати відповідальність і приймати власні рішення, а також породжують впевненість у тому, що «мама все вирішить». Тому думка, щоб кинути звичні наркотики, що давно полюбилися, не може навіть зародитися.
 2. Миттєве виконання будь-яких прохань, що дає чітко зрозуміти, хто «знаходиться при владі»… Причому далеко не на користь тих самих батьків, наприклад.
 3. Прийняття на свій рахунок будь-яких змін у його настрої, що готує ґрунт для умілих маніпуляцій та постійного отримання бажаного у тих випадках, коли рідні, ніби, припиняють постійно йти на поводу.

Таких прикладів безліч! І дуже сумно спостерігати, коли навіть після закінчення процесу реабілітації залежний повертається до такої «ідилії» для розвитку хвороби.

Тому, щоб цього не сталося, всьому близькому оточенню варто також займатися своїм станом, відвідуючи спеціальні безкоштовні групи для співзалежних, які надає реабілітаційний центр.

В такому випадку, лікування від наркоманії в Донецьку (наркозалежності) можна буде вважати справді ефективним!