Лікування алкоголізму Запоріжжя

Лікування алкоголізму в Запоріжжі можна розшукати у різних установах від державного до приватного характеру. Попит на це досить вагомий, адже випивати у нашому суспільстві вважається не лише нормою, а давньою традицією. Так, кожне свято обов’язково супроводжується п’яним бешкетом, а п’ятниця «культурними» посиденьками після важкого робочого тижня.

Ось і виходить, що левова частка населення зловживає «диво-напоєм», внаслідок чого, з часом, підвищує ризик розвитку залежності. І не дивно, що в такому разі, пізніше, доводиться шукати допомогу…

Медичне втручання

Алкоголізм найчастіше вимагає медичного втручання. Чому? Через такий страшний стан як біла гарячка або важкі наслідки похмілля. Що це все означає?

Отже, біла лихоманка, або, як її називають медики, делірій – розлад психіки після вживання, в даному випадку, алкоголю, що супроводжується галюцинаціями, а також утрудненням у мисленні та сприйнятті. Хоча людина в цьому стані повністю себе усвідомлює, поводитися адекватно вона не може. Такий прояв протікає під час інтоксикації та потребує негайного звернення до лікаря.

А що ж із приводу похмільного синдрому? Якщо говорити про найстрашніші наслідки, то це навіть смерть на пізніх стадіях алкоголізму при різкому припиненні вживання. Ось така особливість… Та й на ранніх стадіях можуть бути деякі ускладнення. Тому виходити з серйозних запоїв удома не вдасться… Краще забути про самолікування та одразу звернутися до професіоналів.

По закінченні всіх цих необхідних маніпуляцій варто продовжити подальші дії щодо позбавлення від алкогольної залежності. Оскільки, крім вирішення проблем із фізіологією, потрібно задіяти також інші пошкоджені сфери життя хворого.

Ефективне лікування алкоголізму у Запоріжжі

Якщо ви хочете отримати реально дієве лікування від алкоголізму Запоріжжя, то вам варто подумати, що алкогольна залежність – не просто надмірна любов до випивки. Це серйозна хвороба, яка поглинає у людині все:

 1. думки;
 2. почуття;
 3. бажання…

Він не просто, знов-таки, полюбляє випити, а стає вірним, слухняним рабом алкоголю. Напій перетворюється для нього і на друга, і на другу половинку, і на самого рідного…

Щоб виплутатися з такої сильної «прихильності», необхідно дуже добре і старанно працювати! І не один тиждень чи місяць, а мінімум один рік… Але де отримати, однак, справді ефективне лікування алкоголізму у Запоріжжі? Надати такий шанс може реабілітаційний центр, який включає:

 1. Розвиток навичок повноцінного життя без вживання алкоголю.
 2. Допомога у побудові правильних, здорових стосунків з оточуючими.
 3. Психотерапія із залученням фахівців цієї галузі.
 4. Спілкування із психологами та консультантами з хімічної залежності.
 5. Формування здорового харчування та сну.
 6. Заняття із запобігання поверненню до алкоголю, а також основ алкогольної залежності.
 7. Використання елементів найбільш дієвої програми одужання – «12 кроків».
 8. Допомога алкозалежному у поверненні до суспільства без важких наслідків для його тверезості (того ж зриву, наприклад) та багато іншого.

Раніше алкоголік, завдяки всьому цьому, стає більш стійким та підготовленим до справжнього життя.

Інші методи лікування алкоголізму

Напевно ви не раз чули про деякі різні нестандартні методи, такі як лікування алкоголізму в Запоріжжі за методом Довженка (кодування), а також підшивка.

Що ж це таке? Якщо говорити про кодування, то – вплив на рефлекси людини певною дією лікаря без застосування гіпнозу. Який, за ідеєю, має спровокувати у мозку негативне ставлення до спиртного. Здається, як все просто…

Але не все так просто! По-перше, такий метод не є актуальним для людей з низьким рівнем навіюваності. А також обов’язковою умовою проведення процедури є мінімум десять днів чистоти організму від алкоголю (оскільки вважається, що за цей час може трохи оклематися свідомість), що зазвичай важко досягти самостійно. До того ж, займаючись пошуком цієї послуги, можна натрапити на масу аферистів, які раді заробити на чужому горі.

Якщо ж говорити про підшивку, то по суті цей спосіб заснований на страху. Людині вводять під шкіру препарат, який має несумісність із алкоголем на певну кількість часу. Тобто якщо алкозалежний вип’є – він може навіть померти!

У чому проблема такого впливу? Через відсутність в Україні якісних препаратів теж можна натрапити на обман. А ще, тверезою людина буде лише тоді, коли на неї діятиме підшивка. І те, багато хто знаходить, як її обійти і знову почати пити.

Так, в обох випадках, безпосередньо з алкозалежним та його психологічним станом жодної роботи не ведеться.

Тому вибирати те, що підходить Вам – право Ваше, але варто поставитися до цього з усією відповідальністю.

Вартість лікування алкоголізму у Запоріжжі і більш детальний опис можна отримати, набравши один із номерів телефону, вказаних на сайті.