Лікування алкоголізму Донецьк

Найпоширенішим видом залежностей від хімічних речовин сьогодні є алкоголізм. Через величезну різноманітність, доступність та мінімальні обмеження спиртні напої стали популярним способом відпочинку та розслаблення у багатьох людей.

Однак згодом може настати момент, коли людина вже не може контролювати свої дії та регулярно збільшує кількість випитого алкоголю.

Лікування алкоголізму (м. Донецьк) проводиться у спеціалізованому центрі, в якому працюють найкращі психологи та наркологи. Комплексний підхід та сучасні методики дозволяють подолати потяг до алкоголю та повертають людину до здорового життя.

Що таке алкоголізм?

Спиртні напої з’явилися багато століть тому, проте такої різноманітності, яку сьогодні можна зустріти у звичайному супермаркеті, у давнину людям важко було уявити. Сьогодні алкоголь максимально доступний. Дешеве пиво та горілка продаються в будь-якому цілодобовому магазині і не завжди відповідають заявленій високій якості.

Алкоголізм є офіційно визнаним захворюванням, яке супроводжується психічною залежністю від спиртних напоїв, порушенням роботи внутрішніх органів, ураженням нервової системи та частковою деградацією.

Розвивається захворювання поступово. При цьому на всіх етапах алкоголік вважає, що він ніяк не залежить від спиртних напоїв. Людині здається, що вона може кинути пити, як тільки захоче. Водночас у хворого губляться соціальні навички – алкоголіки часто кидають роботу, припиняють спілкування із друзями, конфліктують із родичами. На деяких стадіях вони можуть поводитися агресивно і завдати шкоди здоров’ю або навіть життю іншої людини.

Причини алкоголізму

Щоб отримати ефективне лікування від алкоголізму, важливо звернутися, так би мовити, до витоків, і виявити корінь проблеми. А саме – що спричинило потяг до міцних спиртних напоїв. Для цього з пацієнтами працюють професійні психологи та духовні наставники. Це дозволяє залежним людям відкритися та визнати проблему.

Серед найпоширеніших причин появи залежності від спиртних напоїв виділяють:

  • постійні сварки у сім’ї;
  • фінансові проблеми (іпотека, кредити, звільнення, борги);
  • стрес;
  • серйозні (в тому числі і невиліковні) захворювання, дізнавшись про які людина втрачає інтерес до життя;
  • вплив компанії (особливо поширений у підлітків).

У деяких випадках важливо лікувати як наслідок, так і причину. Наприклад, якщо людина перебуває в депресії, немає гарантії, що вона не повернеться до алкогольних напоїв навіть після реабілітаційного періоду. Саме тому робота психологів (а в деяких ситуаціях і психіатрів) така важлива в процесі лікування від алкоголізму.

Щоб назавжди позбавитися залежності необхідно розпочати вчасне лікування від алкоголізму. У Донецьку ціни на детоксикацію та реабілітацію залежатимуть від стадії захворювання, а також від супутніх ускладнень. У будь-якому випадку важливо не відкладати звернення до клініки – вчасна допомога може врятувати життя людини.

Лікування алкоголізму в Донецьку

Сучасні способи лікування алкоголізму дозволяють позбавити людину залежності. Комплексний підхід, який застосовується в нашому центрі, спрямований не лише на порятунок від потягу до алкоголю, але й на відновлення організму, а також на з’ясування психологічних аспектів залежності.

Таким чином фахівцям вдається повернути залежного до нормального життя, допомогти йому знову вийти на роботу та налагодити стосунки з друзями та сім’єю.

Лікування алкоголізму в Донецьку відбувається у кілька етапів:

  1. Діагностика. Фахівець розмовляє з пацієнтом та розповідає про шкоду алкоголю на його життя. Після цього проводиться аналіз, який показує стан організму, і вже після цього складається план лікування.
  2. Виведення алкоголю із організму. Детоксикація проводиться за допомогою крапельниць. Це дозволяє очистити кров від отрут і токсинів, які накопичувалися в ній не один місяць.
  3. Відновлення. Реабілітація включає бесіду з психологом, фізичні навантаження, спортивні змагання. Це дозволяє людині уникнути появи ламки та повністю подолати залежність.

Ми працюємо за індивідуальними програмами та складаємо персональні плани для кожного пацієнта. Це дозволяє лікувати алкоголізм, спираючись на конкретну ситуацію. Центр реабілітації імені Георгія Побідоносця гарантує анонімність та професійний підхід. Заручившись підтримкою близьких та допомогою професіоналів, залежна людина швидко зможе повернутися до нормального життя та забути про алкоголь назавжди.