Image

Центр реабілітації – лікування залежності

Комплексна програма психосоціальної реабілітації осіб з хімічною та нехімічною залежністю МАА

Далі

Image

Консультації професіоналів Православного Душопікунського центру реабілітації ім. Георгія Побідоносця в Україні

Далі

Центр лікування наркотичної, алкогольної та ігрової залежності

Православний центр лікування наркоманії ім. Георгія Побідоносця розробляє індивідуальну комплексну програму лікування наркотичної та алкогольної залежності. Грамотні фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожної людини, співпрацюють з рідними та близькими залежного.

Наркоманія чи алкоголізм – це дуже серйозна проблема, і це не звичка чи слабкість характеру, як прийнято вважати в побуті. Постійне збільшення дози, брехня та спроби дістати гроші на чергову чарку призводять до втрати друзів, недовіри оточуючих. Крім рідних, близьких, ніхто не може реально оцінити глибоку трагедію того, хто вживає наркотики або алкоголь. Він не тільки отримує від цього процесу задоволення, вбиває своє тіло, руйнує душу, приносить горе в життя тих, кому він реально потрібен.

Наркоман чи алкоголік рідко може визнати свою залежність!

Це стає додатковою перешкодою на шляху лікування. Зусиллями грамотних, професійних лікарів, медиків, духовних наставників центру реабілітації можна не лише провести профілактику захворювання та переконати хворого в необхідності лікування. Важливо пам’ятати, що це складний, тернистий, звивистий шлях і підтримка важлива на кожному його етапі. Мотивація на лікування, спонукання самостійно прийняти рішення про бажання позбавитися залежності – один з декількох кроків, які треба зробити.

У процесі діагностики, зняття ламки, дезінтоксикації, одним із найважливіших кроків фахівцями нашого центру визнається реабілітація наркозалежних. Ідеальною моделлю таких заходів вважається терапія з урахуванням психологічних факторів, поточного фізичного стану хворого.

Соціальна адаптація великою мірою залежить від духовного, соціального аспекту, включаючи зв’язки з друзями, сім’єю, співробітниками, колегами, просто сусідами. Повний реабілітаційний курс повертає людину до здорового, нормального життя. До неї повертається здатність навчатися, вирішувати побутові складності, доглядати близьких, брати на себе важливі рішення та відповідальність.

Image
Отримати безкоштовну консультацію!
Image

Наш центр здійснює не тільки лікування, із застосуванням медикаментозних препаратів та сучасних методик, це насамперед і моральна підтримка, психологічна допомога, що надається залежному.

Зміцнення фізичного здоров’я, позбавлення залежності, повернення здатності адекватно мислити – це все залежить насамперед від хворого. Завдання його оточення – підтримати його, допомогти, не залишити наодинці зі своїм лихом. Повернення до нормального, колишнього життя, яким вчорашній пацієнт жив до прийому наркотиків або алкоголю, дуже важливе.

Насамперед, реабілітація наркоманів та алкоголіків націлена нашими спеціалістами на зміну в психіці, і тут немає якогось одного, унікального рішення, це розуміють усі наші співробітники. Кожна людина унікальна, по-різному реагує не тільки на медичні препарати, а й на своєчасно вимовлене або не сказане слово.

Колишній залежний вчиться жити з наслідками свого захворювання, наново перебувати серед знайомих та незнайомих йому людей, взаємодіяти із суспільством, спілкуватися, жити без наркотиків та алкоголю. Він має нелегке завдання: пошук свого місця в житті, відновлення всіх соціальних зв’язків. Поради фахівців і духовних наставників знаходять застосування на практиці, у повсякденному спілкуванні, взаємодії з оточуючими.

Центр для наркозалежних ім. Георгія Побідоносця будує свою роботу на кількох, взаємопов’язаних та поетапних заходах:

При поліпшенні загального стану, як фізичного так і духовного, повертається почуття реальності, людина знаходить здатність відрізняти добро від зла. Тому так важливо саме комплексне лікування залежності, повернення хворого до активного здорового життя рятує не тільки його тіло, а й душу. Православний реабілітаційний центр, усі наші співробітники, учасники, допоможуть людині у війні із собою, не допускати зривів, поважати себе, не відпускати проблеми на самоплив, вирішувати їх.

Image

Мені вдалося одразу довіритися фахівцям, які розпалили у мені інтерес до роботи над собою. На даний момент я не тільки повернув, все що втратив, ставши наркоманом, але й багаторазово примножив.

Ян
реабілітант

Я приїхав до центру реабілітації у дуже поганому стані. Вживав алкоголь. Хлопці з реабілітаційного центру надали кваліфіковану допомогу та вивели мене з алкогольного пекла!

Владислав
реабілітант

Наші напрями

Лечение-наркотической-зависимости

Лікування наркоманії та наркотичної залежності

Зараз існує досить багато різноманітних антинаркотичних програм, але не всі вони змогли продемонструвати реальний ефект. Такі методики довели, що здатні гарантовано відновити пацієнта у найкоротші терміни.

Докладніше
Лечение-алкоголизма

Лікування алкоголізму та алкогольної залежності

Не можна не сказати про те, що проблема лікування алкоголізму досі є в процесі вирішення, тому існує безліч різних методик, і виділити одну, що працює продуктивніше за інші — дуже складно.

Докладніше
Лечение-инромании-зависимости

Лікування ігроманії та ігрової залежності

Для справжнього одужання важливою є робота з причинами ігрової залежності. У нашому центрі кожен пацієнт отримує можливість розібратися з тими умовами, які призвели до такої пристрасті та виробити стратегію нового, повноцінного життя.

Докладніше
Ресоциализация

Ресоціалізація, адаптація та профорієнтація

Лікування на етапі реабілітації повністю ґрунтується на роботі з психологами, які застосовують складні програми, що вже пройшли перевірку у світових клініках. Найзатребуванішою залишається програма «12 кроків», завдяки якій тисячі людей повернулися до нормального способу життя.

Докладніше

Останні статті

23 05.22

Наркотик “фен”: вплив, залежність, наслідки вживання

Численна різноманітність синтетичних наркотиків та їх доступність стали справжнім прокляттям сучасності. Серед молоді стало модним вживання так…

Детальніше

23 05.22

Лікування залежності від легких наркотиків

Всі наркотичні засоби жорстко впливають і руйнують зсередини життя в цілому, тому лікування залежності від легких наркотиків…

Детальніше

23 05.22

Детоксикація – основа лікування наркозалежності

Наркоманія, лікування якої є незамінним, є найнебезпечнішою і складнішою. Вона може бути виліковною, але тільки під контролем…

Детальніше

Image

Відповіді на ваші запитання

Чому наркозалежні так часто не хочуть звертатися за допомогою?

Відомо, що багато залежних не бажають звертатися до клініки через те, що вважають, мовляв, про їхні проблеми дізнаються члени сім’ї та інші близькі люди. Але це не так. Православна клініка лікування наркоманії ім. Георгія Побідоносця здійснює захист персональних даних та не розголошує їх.

Як проводиться терапевтичний процес у клініці?

Фахівці реабілітаційного центру займаються наданням кваліфікованої підтримки. Сюди входить набір терапевтичних, консультаційних та діагностичних елементів. Коли новачок знайомиться з місцевою атмосферою, лікарі поступово аналізують його звички. Коли лікарям відомо про риси характеру, темперамент, слабкі та сильні сторони, емоційний потенціал і творчу схильність хворого, вони можуть сміливо переходити до процесу реабілітації…

Більше відповідей