3 місяці тому ·

Наркотик “фен”: вплив, залежність, наслідки вживання

Численна різноманітність синтетичних наркотиків та їх доступність стали справжнім прокляттям сучасності. Серед молоді стало модним вживання так званих «легких» наркотиків. Рідкісні клуби, дискотеки та вечірки обходяться без подібних «бонусів».

Детальніше 0

3 місяці тому ·

Лікування залежності від легких наркотиків

Всі наркотичні засоби жорстко впливають і руйнують зсередини життя в цілому, тому лікування залежності від легких наркотиків обов’язкове і незамінне. Деякі наркотики викликають спочатку вплив на психіку і пізніше формують фізичну залежність.

Детальніше 0

3 місяці тому ·

Детоксикація – основа лікування наркозалежності

Наркоманія, лікування якої є незамінним, є найнебезпечнішою і складнішою. Вона може бути виліковною, але тільки під контролем наркологів і медпрацівників. Тільки наркологи та психологи допоможуть забути про залежність і звільнити організм та свій розум. Кожен повинен звернутися до клініки, але тільки до перевіреної — тієї, де справді прагнуть повністю звільнити людину від страшного дурману. Тільки повноцінне лікування наркоманії допоможе забути про залежність, важливо пройти очищення на всіх рівнях та звільнити розум.

Детальніше 0

3 місяці тому ·

Сучасні методики лікування наркоманії та їх правильний вибір

Лікування наркотичної залежності має грунтуватися на ретельно підібраній методиці. Зробити це може лише досвідчений спеціаліст. У реабілітаційному центрі має пропонуватися на вибір кілька методик, які мають різноманітні особливості та нюанси. Це дозволяє вибирати оптимальний варіант під конкретний тип залежності, її стадію та решту деталей.

Детальніше 0

3 місяці тому ·

Особистісне зростання за допомогою програми «12 кроків»

Різні залежності можуть бути надзвичайно підступними. Вони чекають людину буквально на кожному кроці. Тому важливо навчитися давати їм відсіч, намагатися уникати подібних спокус. Деякі залежності можуть здатися безневинною витівкою, але насправді там таїться значна небезпека.

Детальніше 0

3 місяці тому ·

Види та методи лікування наркоманії

На перший погляд, у наш час можна реалізовувати практично всі можливості. Але ні, багато людей ще більше, ніж раніше, стали почуватися на самоті. Як наслідок – формування згубних залежностей. Серед них є найстрашніша – наркоманія. Від неї щорічно вмирають тисячі людей, які ще недавно були цілком здорові. На щастя, боротися з такою страшною звичкою можна, оскільки є певні методи.

Детальніше 0

3 місяці тому ·

Деякі критерії визначення ефективності лікування наркоманії

Після завершення лікування наркоманії багато хто напевно хоче визначити ефективність. Тут треба використовувати кілька основних критеріїв, серед яких головним вважається тривалість утримання від вживання наркотичних речовин. Якщо людина після лікування почала відчувати гострий потяг до наркотиків, який практично немає сил подолати, це говорить про зовсім неефективне лікування. Але якщо така тяга геть-чисто відсутня і думки навіть близько не зайняті наркотою, продуктивність є очевидною.

Детальніше 0

3 місяці тому ·

Ефективне лікування залежності від спайсу у стаціонарі

Спайс є дуже поширеною наркотичною речовиною, яка зазвичай випускається у вигляді курильних сумішей. В основі лежить рослинна сировина, яка додатково просочується синтетичними речовинами, що нагадують марихуану.

Детальніше 0

3 місяці тому ·

Вплив сім’ї на поширення наркоманії

Наркоманія – недуга, що все швидше підкорює світ. Число наркоманів зростає з кожним роком, а вік тих хто вживає знижується, що не може тішити зовсім.

На боротьбу з наркоманами та хворобою, яка різко збільшує смертність, спрямовано безліч сил, серед яких і наркоцентри. Але першим місцем допомоги наркотично залежному має бути сім’я. Разом з цим, правильне виховання та пропаганда можуть не допустити появу наркомана у сім’ї.

Детальніше 0

Next posts